Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda
İmaj Kuru Temizleme

Hakkımızda

1992 yılında kurulan İmaj kuru temizleme, Kayseri'de organik kuru temizleme konseptinde sektörde yaptığı teknolojik yatırımlar ile öncülük yapan bir firmadır.

İş hayatında ve günlük yaşamımızda iyi görünmek için pahalı giysiler almak ya da en moda tasarımları giymek yetmiyor. Çünkü bundan daha önemlisi, eğer üzerimizdeki giysiler temiz, bakımlı ve olması gereken formda değilse mükemmel olmak için sarf ettiğimiz tüm çabalar boşa gidiyor. Onun içindir ki, iyi bir kuru temizleme firması, günümüz modern yaşamında önemli bir ihtiyaç halini alıyor.

İmaj Kuru Temizleme günümüz insanının bu ihtiyacını karşılamak üzere 1992 yılında kurulmuş yenilikçi ve yüksek standartta bir kuru temizleme firmasıdır. Kullandığı yeni teknolojiye sahip ekipmanları, tecrübeli/eğitimli personeli ve özenli hizmet anlayışıyla bu sektördeki standartları yükseltmeyi hedeflemektedir.

Öte yandan temizlikle ilgili birçok ihtiyacınızı bir merkezde karşılamayı hedefleyen tam bir tesistir. Kuru temizlemenin yanı sıra, çamaşır yıkama, ütüleme, perde ve stor temizliği, halı temizliği gibi birçok hizmeti bünyemizde barındırmaktayız. Böylece her tür temizlik ihtiyacınızı tek bir merkezde çözme şansını sizlere sunuyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana edindiğimiz ve gün geçtikçe büyüyen sadık müşteri portföyümüze daha iyi hizmet verebilmek için İmaj Kuru Temizleme olarak bir telefonunuzla ürünlerinizi evinizden ücretsiz olarak alıp yine evinize teslim ediyoruz. Bu sayede bize kolaylıkla ulaşmanıza imkân sağlıyoruz.

Gelinlik & Damatlık

Deri ve Süetler

Üniformalar

Kuru Temizleme

Perdeler

Yorgan Nevresim

Hizmetlerimiz

Kuru Temizleme Hizmeti

Yağ lekeleri inatçıdır ve suyla tamamen çıkarılması mümkün olmayabilir. Ayrıca, polyester gibi sentetik lifler yalnızca kuru temizlemeye iyi yanıt verir.

Buharlı Ütü Servisi

Kuru Temizleme, vakumlu pres masaları kullanarak buharlı ütüleme sunar. Sıcaklık kontrollü ütü kutuları, farklı tipteki giysilerin presleme için uygun ısıyı almasını sağlar.

Leke Çıkarma

Kuru temizlemenin avantajları arasında, gresi ve yağları suyun asla çözemeyeceği kadar üstün bir şekilde çözmesi de vardır.

İpek & Süet

Genellikle yiyecek, içecek lekeleri ve kalem mürekkebi izleri gibi diğerleri, süet ve ipek çantalarınızı veya ceketlerinizi çekici bir moda ifadesi haline getirebilir.

Perde & Perdelik

Perdeler ve perdeler, üstün renk ve dokuda saf pamuklu astar, keten ve pamuk karışımı perdeler gibi farklı malzemelerden gelir.

Ticari Çamaşırlar

Oteller, hastaneler ve büyük fabrikalar ve savunma kuruluşları için ticari çamaşırhane için özel fiyatlarımıza göz atın.